Sdílet:
číslo objektu:  R126

Červená Řečice

Pronájem
max  5 osob
Léto, chata 2+kk s max. 4 lůžky a přistýlkou.
Cena od

750 Kč

objekt/noc

Poloha

Pěkná srubová chata s 2 vlastními rybníčky s možností dětského rybaření na samotě u lesa, 300 m od koupaliště, 4 km od Červené Řečice a 6 km od přehrady Trnávka na Českomoravské vysočině.

Cena

890,- Kč objekt/noc. V mimosezóně 750,- Kč objekt/noc + vždy spotřeba el.energie. SUPER CENA.

Vybavení

Vybavený kuchyňský kout (el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), obytná místnost (sednice) s 1 přistýlkou a kamny na tuhá paliva, podkrovní ložnice (strmé schody) se 4 lůžky (matrace a nafukovací matrace), sprchový kout, samostatné suché WC, topení na tuhá paliva. Volné prostranství, 2 malé rybníčky pro malé rybáře, další 3 rybníky s možností rybaření (kapr, tolstolobik, štika), malá zastřešená terasa s posezením, zastřešené osvětlené venkovní posezení, přenosný gril, ohniště s posezením a grilovacím roštem, zahradní nábytek. Parkování u objektu, domácí zvíře ano. V objektu zákaz kouření. Po dohodě s ubytovatelem možnost zapůjčit pramici s motorem a vesly.

Rekreace

Nejbližší koupaliště 300 m, rybník s možností rybaření 10 m, Sedlická přehrada 12 km, vodní nádrž Trnávka 4 km, vodní ráj Pelhřimov 10 km, vodní ráj Jihlava 40 km (sauna, pára, solárium, masáže, vířivka, divoká voda, vodopády, stěnové masážní trysky, perličková koupel, tobogán 92 m, chrliče, noční koupání). Výlety do okolí: město rekordů a kuriozit Pelhřimov, muzeum strašidel, zámky Červená Lhota, Žirovnice, Jindřichův Hradec, unikátní židovská synagoga v maurském stylu Nová Cerekev, parní úzkokolejná trať J. Hradec - Nová Bystřice, arcibiskupský zámek Červená Řečice, premonstrátský klášter Želiv (stavitel J. Santini), hrad Kámen, Jihlavské katakomby a ZOO, města Telč a Třebíč (UNESCO).

Stravování

Restaurace 4 km, obchod 2,5 km.

Důležité informace

V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so). Stanovení termínů hlavní sezóny pro rok 2021/2022:

  • 1.4.2021 – 5.4.2021 (Velikonoce)
  • 19.6.2021 - 28.8.2021 (léto 2021)
  • 18.12.2021 – 13.3.2022 (zima 2022, mimo silvestrovský termín)
  • U VÍKENDOVÝCH POBYTŮ (PÁ - NE) SE PLATÍ ZA 3 DNY (V TOMTO PŘÍPADĚ CENA/DEN = CENA/NOC).
  • Vlastní termín: požádejte o jakýkoliv termín o který máte zájem (mimo hlavní letní sezonu) a dostupnost vám ověříme obratem. 

Vyberte měsíc pro ubytování

  Okamžitá rezervace! Termín vám potvrdíme na základě objednávky.
Pro tento objekt nemáme již žádný volný termín. Klikněte prosím na tlačítko Požádat o vlastní termín a dejte nám vědět, kdy chcete přijet.
Odkaz byl zkopírován do schránky