Zdieľať:

Poloha

Mimořádně atraktivní, zrekonstruovaná tvrz z poloviny 14. století se stylovým dobovým vybavením s vlastním rybníkem (možnost rybaření) a s maštalí, 4 km od Kolince, 6 km od Velhartic a 15 km od Klatov na Šumavě.

Cena

Celá tvrz: 10990,- Kč objekt/noc + spotřeba el. energie. CENOVÝ HIT.

Zariadenie

4x vybavená kuchyně (4x elektrický sporák s troubou, 4x lednička s mrazákem, 4x mikrovlnná trouba, 4x rychlovarná konvice) s jídelním stolem, obývací ložnice s krbem, krbovými kamny, LCD a s 5 lůžky, obývací ložnice s krbovými kamny, LCD a se 2 lůžky, obývací ložnice s krbem a se 3 lůžky, 9 ložnic (2/2, 4/3, 3/4), černá kuchyně s posezením a s vnitřním grilem, vinný sklípek s krbovými kamny, lovecký salónek s LCD, 6x koupelna se sprchovacím koutem a WC (jedna koupelna s vanou). Oplocený pozemek, venkovní osvětlená herna (stolní tenis, šipky), dětský koutek s pískovištěm, skluzavkou, houpačkami a trampolínou, venkovní dětský domek, zahradní nábytek, ohniště s kamenem na grilování a s posezením, volejbalové hřiště, parkování ve dvoře. Možnost úschovy kol. Domácí zvíře po dohodě. Za poplatek možnost pronájmu zrekonstruované maštale - společenská místnosti ve středověkém stylu - výčepní zařízení (sudy s pivem po dohodě zajistí majitel), krbová kamna, kuchyňka, WC. Možnost rybaření v soukromém rybníce přímo u tvrze. WI-FI připojení k internetu.

Rekreácia

Nejbližší koupaliště Kolinec 3 km, plavecký bazén Sušice 15 km (4 dráhy s unikátním protiproudem pro vodáky, dětský bazén s brouzdalištěm, tobogán se samostatným bazénem, vířivky, vodní masážní trysky, parní prohřívání - varianta suché horké sauny, fitness, občerstvení), tenisové kurty a vyjížďky na koních 3 km. Nejbližší lyžařský vlek Velhartice 4 km, SKI Kocourov 10 km, Špičák 25 km. Výlety do okolí: pohádkový areál víly Šumavy v Mlázovech 3 km (výstava strašidel a pohádkových bytostí, výstava pohádkových řemesel. U objektu pohádková stezka se strašidly, skřítčí rezervace, divadlo pro děti, mandalový kruh, večerní prohlídky výstavy a areálu, minigolf, možnost jízdy na poníkovi). Národní park Šumava, Černé a Čertovo jezero, jezero Laka, Antýgl, Vydra, vesnička Horská Kvilda, hrady a zámky: zřícenina hradu Kašperk, Hrad Velhartice a Rabí, Janovice nad Úhlavou, Klenová, Švihov, Horšovský Týn, Boubínský prales, Špičák, Pancíř, Hojsova Stráž, muzeum Křižíka v Plánici.

Stravovanie

Restaurace a obchod 3 km.

Termíny

V hlavnej sezóne sú pobyty najmenej týždenné (so-so). Stanovenie hlavnej sezóny pre rok 2021/2022:

 • 19.12.2020 – 13.3.2021 (zima, mimo silvestrovský termín)
 • 1.4.2021 – 5.4.2021 (Veľká noc)
 • 19.6.2021 - 28.8.2021 (léto 2021)
 • 18.12.2021 – 13.3.2022 (zima, mimo silvestrovský termín)
 • (ostatné termíny sú mimosezónne)
 • U víkendových pobytov (pia-ne) sa platí za 3 dni (v tomto prípade cena/deň = cena/noc).
 • Objednávky sú vybavované podľa dátumu a času doručenia.
 • U objektov, ktoré majú uvedené letné a zimné cenu, bude cena na veľkonočné termín stanovená dohodou.
 • Zimné termíny (tabuľka obsadenosti) sú uvedené len pri objektoch, ktoré sú vhodné (prispôsobené) pre zimnú rekreáciu.
 • Prípadný kratší termín v hlavnej zimnej sezóne overíme na základe objednávky.
 • Pre akýkoľvek (termín) pobyt v mimosezóne požiadajte o vlastný termín.

Vyberte mesiac pre ubytovanie

  Okamžitá rezervácia! Termín vám potvrdíme na základe objednávky.
Pre tento objekt nemáme už žiadny voľný termín. Kliknite prosím na tlačidlo Požiadať o vlastný termín a dajte nám vedieť, kedy chcete prísť.
Odkaz bol skopírovaný do schránky