Zdieľať:

Poloha

Mimořádně atraktivní chalupa (původní zemědělská usedlost) s bazénem, dětskou hernou a uzavřeným dvorem na samotě u lesa, 500 m od rybníka Kalich, 2 km od Kamenice nad Lipou a 20 km od Jindřichova Hradce na rozhraní jižních Čech a Vysočiny v blízkosti České Kanady.

Cena

Do 14 osob 5990,- Kč objekt/noc, každá další osoba 430,- Kč lůžko/noc. V mimosezóně (týdenní pobyt) do 14 osob 4990,- Kč objekt/noc, každá další osoba 350,- Kč lůžko/noc. V mimosezóně u víkendového pobytu (čt - ne nebo pá - ne) do 14 osob 16470,- Kč/pobyt, každá další osoba 390,- Kč lůžko/noc. V zimě u víkendového pobytu (pá - ne) do 9 osob 8090,- Kč/pobyt, každá další osoba 450,- Kč lůžko/noc + vždy spotřeba el.energie a dřeva (paušálně). SUPER CENA.

Zariadenie

Vybavená kuchyně (el. sporák s troubou, 3x lednička, mikrovlnná trouba, myčka, rychlovarné konvice, kávovar - překapávač) v obytné místnosti s krbovými kamny a LCD, v patře další vybavená kuchyně (el. varná deska, lednička, mikrovlnná trouba, myčka, kávovar - překapávač, rychlovarná konvice), prosklená veranda (zimní zahrada) s krbovými kamny a velkou prosklenou lednicí, s posezením, výčepním zařízením (za poplatek) a s výhledem do dvora, dětská herna s vybavením (hračky, tabule, dětské stolky a židličky), 6 ložnic (2/2, 2/3, 2/4), 3x koupelna - každá se 2 sprchovými kouty, 4x samostatné WC, topení kombinované (elektrokotel, topné panely, krbová kamna), vybavení pro děti - vysoké židle Ikea, dětská záchodová prkénka, stoličky k umyvadlům aj., pračka. Volné prostranství, uzavřený dvůr, venkovní bazén průměr 3,6 m, zastřešené zápraží s posezením, zahradní nábytek, plynový zahradní gril, ohniště s posezením, dětský koutek (trampolína, houpačky, skluzavka, pískoviště, stolní tenis, slackline). Parkování u objektu, domácí zvíře (max. 3) po dohodě za poplatek. WI-FI připojení k internetu zdarma. Zákaz kouření uvnitř objektu. Možnost úschovy kol.

Rekreácia

Nejbližší možnost koupání v bazénu u objektu, rybník Kalich 500 m, přírodní lom Antonka 3 km, aquapark v Jindřichově Hradci 20 km. Nejbližší lyžařský vlek Křemešník. Krásné výlety a cyklovýlety v jižních Čechách, na Vysočině a v České Kanadě. Výlety do okolí: renesanční zámek v Jindřichově Hradci, největší lidový mechanický betlém na světě, úzkokolejná trať Jindřichův Hradec-Nová Bystřice, zámek Červená Lhota, ležící na malém ostrůvku uprostřed rybníka, Chýnovská jeskyně, hrad Kozí Hrádek, hrad Kámen na vysoké žulové skále, Česká Kanada, Telč (UNESCO).

Stravovanie

Restaurace i obchod 2 km.

Termíny

V hlavnej sezóne sú pobyty najmenej týždenné (so-so). Stanovenie hlavnej sezóny pre rok 2022/2023:

  • 18.6.2022 – 3.9.2022 (léto 2022)
  • 17.12.2022 – 18.3.2023 (zima 2022, mimo silvestrovský termín)
  • 6.4.2023 – 10.4.2023 (Velikonoce 2023)
  • U víkendových pobytov (pia-ne) sa platí za 3 dni (v tomto prípade cena/deň = cena/noc).
  • Vlastný termín: požiadajte o akýkoľvek termín o ktorý máte záujem (mimo hlavnej letnej sezóny) a dostupnosť vám overíme obratom.

Vyberte mesiac pre ubytovanie

  Okamžitá rezervácia! Termín vám potvrdíme na základe objednávky.
Pre tento objekt nemáme už žiadny voľný termín. Kliknite prosím na tlačidlo Požiadať o vlastný termín a dajte nám vedieť, kedy chcete prísť.
Odkaz bol skopírovaný do schránky