Zdieľať:
číslo objektu:  R621

Olšový rybník

Prenájom
max  9 osôb
Květen - září, chalupa 6+2 s max. 9 lůžky.
Cena od

2 990 Kč

objekt/noc

Poloha

Prostorná chalupa přímo u rekreačního rybníka (Olšový rybník), 4 km od hranic s Německem, 5 km od Obory a 7 km od Tachova V CHKO Český les. Perfektní rybaření!

Cena

3190,- Kč objekt/noc. V mimosezóně 2990,- Kč objekt/noc + vždy spotřeba el.energie a dřeva.

Zariadenie

2x vybavená kuchyně (2x el. sporák s troubou, 2x lednička s mrazícím oddílem, 2x mikrovlnná trouba, 2x rychlovarná konvice, 2x kávovar) s posezením, vstupní veranda, 2x obývací pokoj, LCD-SAT-DVD, 4 ložnice (3/2, 1/3), 2x koupelna se sprchovým koutem, vanou a WC, topení kombinované (dřevo, elektrické), balkon, pračka. Oplocený pozemek, letní kuchyně (nerezová deska s dřezem), venkovní gril, zahradní nábytek. Parkování u objektu, domácí zvíře ne. Možnost zapůjčení nafukovacího člunu pro 4 osoby + 2 děti (vesty k dispozici) - za poplatek. Možnost úschovy kol.

Rekreácia

Nejbližší krytý bazén Bärnau 5 km, Tachov 10 km, bazén s tobogánem na Přimdě 20 km, Weiden Thermenwelt 30 km, Sybillenbad 30 km, pstruhová voda u objektu na řece Mži (možnost rybaření, povolenka v místě). Nejbližší ski areál Silberhütte 10 km, ski areál Přimda 20 km (slalomový svah, cvičná louka, běžecká stopa, ski servis, občerstvení). Turistika a cykloturistika přímo ve středu panenské přírody CHKO Český les a Slavkovský les, cyklostezka u objektu. Tachov, město založeno v 11. století s historickými hradbami a historickým jádrem, klasicistním zámkem, Tachov - Světce - druhá největší jízdárna v Evropě. Hrady a zámky: Kynžvart, Bor, Horšovský Týn. Lázeňský okruh: Mariánské Lázně, Lázně Kynžvart, Konstantinovy a Františkovy Lázně, Karlovy Vary. Plzeň se ZOO a Dinoparkem. Stříbro - historické náměstí s nádhernou secesní radnicí, muzeum s hornictvím a mineralogie. Celodenní výlety do Německa, rybniční pánev Tirschenreuh 15 km, návštěva CHKO Český les. Domažlice - centum Chodska s historickým náměstím, věží a Chodským hradem, folklor, Chodské slavnosti evropského významu. Šumava - Černé (největší ledovcové jezero na Šumavě) a Čertovo jezero, jezero Laka a Prášily, vodní nádrž Nýrsko, Antýgl a Vydra, Povydří, Tříjezerní slať, Jezerní slať, Horská Kvilda, Boubínský prales, hrady Kašperk, Velhartice, Rabí, návštěva Bavorského národního parku.

Stravovanie

Restaurace i obchod 4 km.

Termíny

V hlavnej sezóne sú pobyty najmenej týždenné (so-so). Stanovenie hlavnej sezóny pre rok 2021/2022:

  • 19.6.2021 - 28.8.2021 (léto 2021)
  • 18.12.2021 – 13.3.2022 (zima 2022, mimo silvestrovský termín)
  • 14.4.2022 – 18.4.2022 (Velikonoce)
  • (ostatné termíny sú mimosezónne)
  • U víkendových pobytov (pia-ne) sa platí za 3 dni (v tomto prípade cena/deň = cena/noc).
  • Objednávky sú vybavované podľa dátumu a času doručenia.
  • U objektov, ktoré majú uvedené letné a zimné cenu, bude cena na veľkonočné termín stanovená dohodou.
  • Zimné termíny (tabuľka obsadenosti) sú uvedené len pri objektoch, ktoré sú vhodné (prispôsobené) pre zimnú rekreáciu.
  • Prípadný kratší termín v hlavnej zimnej sezóne overíme na základe objednávky.
  • Pre akýkoľvek (termín) pobyt v mimosezóne požiadajte o vlastný termín.

Vyberte mesiac pre ubytovanie

  Okamžitá rezervácia! Termín vám potvrdíme na základe objednávky.
Pre tento objekt nemáme už žiadny voľný termín. Kliknite prosím na tlačidlo Požiadať o vlastný termín a dajte nám vedieť, kedy chcete prísť.
Odkaz bol skopírovaný do schránky