Zdieľať:
číslo objektu:  R701

Pálava

Prenájom
max  8 osôb
Léto, rekreační domek 4+1 s max. 7 lůžky a 1 přistýlkou.
Cena od

4 190 Kč

objekt/noc

Poloha

Velmi atraktivní rekreační domek s venkovním bazénem a zastřešenou terasou (zvláště vhodné pro rodiny s dětmi), uprostřed pálavských vinohradů (malé Toskánsko) s krásným výhledem na Svatý Kopeček, 5 km od vodní nádrže Nové Mlýny, 5 km od Mikulova a 10 km od aqualandu Moravia Pasohlávky v CHKO Pálava na jižní Moravě.

Cena

4190,- Kč objekt/noc + spotřeba el. energie. V mimosezoně minimální platba za 3 noci. Sezona: 18.6. - 3.9.

Zariadenie

Vybavená kuchyně (sklokeramická deska, el. trouba, americká lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka, rychlovarná konvice, kávovar) v jídelně, obývací pokoj s krbem s krbovou vložkou, LCD a se vstupem na zastřešenou osvětlenou terasu s posezením, 2 ložnice (1/2, 1/5), koupelna s vanou a sprchovým koutem, 2x samostatné WC, topení elektrické, pračka. Uzavřený dvůr, venkovní nadzemní bazén průměr 4,7 m, přenosný gril, zahradní nábytek, zastřešený stolní tenis v garáži, dětský koutek (travnatá plocha, trampolína, hokejová a fotbalová střelnice, lukostřelba, fotbálek, hokej, branky). Parkování u objektu nebo po dohodě ve druhé garáži, malé domácí zvíře ano. WI-FI připojení k internetu.

Rekreácia

Možnost koupání v bazéně u objektu, vodní nádrž Nové Mlýny 5 km (koupání, rybaření, lodičky, šlapadla, kanoe, windsurfing, hřiště na volejbal, kurt, minigolf, restaurace), aqualand Moravia Pasohlávky 10 km (raftový tobogán, U-rampa, tobogány, skluzavky, bazény s geotermální a čistou jezerní vodou, sauny a procedury), koupaliště v Hustopečích 15 km (tobogán, regenerační bazének s protiproudem, vířivými lavicemi, vodotryskem, plážový volejbal, kurty), koupaliště v Mikulově (tobogán, skluzavka) a v Břeclavi (tobogán 86m dlouhý, skluzavka, hřiště na volejbal, minigolf, občerstvení). Výlety do okolí: Lednickovaltický areál, Apollonův chrám, Minaret, Janův hrad, Rendezvous, Belvedér, Hraniční zámek, Křivé jezero, Liščí vrch, Sirotčí Hrádek, Děvín, Dívčí Hrady, CHKO Pálava, zámek v Lednici. Zámek, obří sud a vinařská expozice v Mikulově, archeologická expozice v Dolních Věstonicích, Národní přírodní rezervace - Pouzdřanská step, zámeček Lány a Pohansko v Břeclavi. Výlety do Rakouska a na Slovensko.

Stravovanie

Restaurace i obchod v obci.

Termíny

V hlavnej sezóne sú pobyty najmenej týždenné (so-so). Stanovenie hlavnej sezóny pre rok 2022/2023:

  • 17.12.2022 – 18.3.2023 (zima 2022, mimo silvestrovský termín)
  • 6.4.2023 – 10.4.2023 (Velikonoce 2023)
  • 17.6.2023 – 3.9.2023 (léto 2023)
  • U víkendových pobytov (pia-ne) sa platí za 3 dni (v tomto prípade cena/deň = cena/noc).
  • Vlastný termín: požiadajte o akýkoľvek termín o ktorý máte záujem (mimo hlavnej letnej sezóny) a dostupnosť vám overíme obratom.

Vyberte mesiac pre ubytovanie

  Okamžitá rezervácia! Termín vám potvrdíme na základe objednávky.
Pre tento objekt nemáme už žiadny voľný termín. Kliknite prosím na tlačidlo Požiadať o vlastný termín a dajte nám vedieť, kedy chcete prísť.
Odkaz bol skopírovaný do schránky