Zdieľať:

Poloha

Luxusní a mimořádně atraktivní rezidenční vila s venkovním zapuštěným zastřešeným vyhřívaným bazénem a vinným sklípkem, 500 m od řeky Sázavy, 10 km od hradu Český Šternberk a 30 km od Kutné Hory (UNESCO) ve středních Čechách.

Cena

Léto (1.5. - 30.9.) do 8 osob 8490,- Kč objekt/noc, každá další osoba 500,- Kč lůžko/noc. Zima (1.10. - 30.4.) do 8 osob 6790,- Kč objekt/noc, každá další osoba 500,- Kč lůžko/noc + vždy spotřeba el.energie. Děti do 1,99 let zdarma. Poplatek za závěrečný úklid 2650,- Kč. V mimosezóně min. platba za 2 noci. V červenci a v srpnu pobyty jen sobota - sobota.

Zariadenie

Vybavená kuchyně (2x indukční varná deska, 2x el. trouba, 1x americká lednička s výrobníkem ledu, 1x lednička s mrazákem, 2x mikrovlnná trouba, 2x myčka, 2x rychlovarná konvice, 2x toustovač, 2x topinkovač), jídelna s krbovými kamny a masivními dřevěnými stoly a židlemi pro 14 osob, obývací pokoj s krbem s krbovou vložkou a velkoplošnou LCD TV s domácím kinem a DVD, 7 ložnic (7/2), koupelna se dvěma sprchovými kouty a 3 umyvadly, 2x samostatné WC, topení kombinované (tuhá paliva, elektrické), pračka, sušička, 5x dětská postýlka. Oplocený udržovaný pozemek, venkovní zapuštěný zastřešený vyhřívaný (tepelné čerpadlo) bazén průměr 7,5 x 3,5 m (v provozu od cca 1.5. - 30.9.), vinný sklípek (prodej vína za poplatek), zastřešená terasa s posezením, kamenný zahradní krb, ohniště s posezením, zahradní nábytek, dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou a věží, branky, kroket. Parkování u objektu, domácí zvíře za poplatek 500,- Kč/pes/noc. WI-FI připojení k internetu.

Rekreácia

Nejbližší možnost koupání v bazénu u objektu, řeka Sázava 500 m, koupaliště Vyžlovka 20 km, aquapark Čestlice 32 km (palác pokladů, palác dobrodružství, palác relaxu, venkovní zóna). Kulturní památky Kutné Hory - Kostnice (Hřbitovní kostel Všech svatých s kostnicí), Katedrála Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele, Chrám sv. Barbory, Jezuitská kolej, české muzeum stříbra. Výlety do okolí: rozhledna na Kaňku (krásný panoramatický výhled do okolí, výletní restaurace), Sázava, hrad Český Šternberk, zámek Konopiště, zámek Kácov, zámek Jemniště, Ledeč nad Sázavou, kostel sv. Petra a Pavla v Čáslavi, CHKO Železné hory (hrad Lichnice, vodní nádrž Seč, Vildštejn, Chittussiho údolí), Hrádek u Nechanic, Kladruby nad Labem, Přírodní park Kersko, celodenní výlety do Prahy.

Stravovanie

Restaurace i obchod 1,5 km.

Termíny

V hlavnej sezóne sú pobyty najmenej týždenné (so-so). Stanovenie hlavnej sezóny pre rok 2021/2022:

  • 18.12.2021 – 13.3.2022 (zima 2022, mimo silvestrovský termín)
  • 14.4.2022 – 18.4.2022 (Velikonoce)
  • (ostatné termíny sú mimosezónne)
  • U víkendových pobytov (pia-ne) sa platí za 3 dni (v tomto prípade cena/deň = cena/noc).
  • Objednávky sú vybavované podľa dátumu a času doručenia.
  • U objektov, ktoré majú uvedené letné a zimné cenu, bude cena na veľkonočné termín stanovená dohodou.
  • Zimné termíny (tabuľka obsadenosti) sú uvedené len pri objektoch, ktoré sú vhodné (prispôsobené) pre zimnú rekreáciu.
  • Prípadný kratší termín v hlavnej zimnej sezóne overíme na základe objednávky.
  • Pre akýkoľvek (termín) pobyt v mimosezóne požiadajte o vlastný termín.

Vyberte mesiac pre ubytovanie

  Okamžitá rezervácia! Termín vám potvrdíme na základe objednávky.
Pre tento objekt nemáme už žiadny voľný termín. Kliknite prosím na tlačidlo Požiadať o vlastný termín a dajte nám vedieť, kedy chcete prísť.
Odkaz bol skopírovaný do schránky