Zdieľať:

Poloha

Luxusní, mimořádně atraktivní chalupa s bazénem, saunou, vinným sklípkem, uzavřeným dvorem, velkou zahradou a vinohradem, ve vinařské obci, 8 km od Velkých Pavlovic na jižní Moravě.

Cena

5790,- Kč objekt/noc. V mimosezóně při týdenním pobytu 4590,- Kč objekt/noc. V mimosezóně u víkendového pobytu (pá - ne) 13990,- Kč/pobyt + vždy spotřeba el.energie a plynu. SUPER CENA.

Zariadenie

Vybavená kuchyně (sklokeramická deska, el. trouba, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka, rychlovarná konvice), vybavený kuchyňský kout (sklokeramická deska, lednička, rychlovarná konvice) v obývacím pokoji s LCD a klimatizací, jídelna s LCD - HBO TV a se vstupem na terasu s plynovým grilem WEBER, 4 ložnice (1/2, 3/3) - každá s vlastním sociálním zařízením (3x koupelna se sprchovým koutem a WC, 1x koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC), 1x samostatné WC, topení centrální, 2x dětská postýlka, pračka a sušička (po dohodě), infra sauna pro 4 osoby. Vinný sklípek. Uzavřený dvůr, velká zahrada s ovocnými stromy a vinohradem, ve stodole 2x zastřešené osvětlené venkovní posezení, venkovní bazén průměr 3,6 m, gril WEBER na dřevěné uhlí, zahradní nábytek, dětský koutek (dětské hřiště, prolézačky, trampolína). Parkování u objektu (2 auta) nebo na uzavřeném dvoře (1 auto), domácí zvíře ano. WI-FI připojení k internetu. Možnost úschovy kol (stojan na kola, možnost opravy - vybavený ponk s nářadím). Hlídáno kamerovým systémem s detekcí pohybu a zvuku s nahráváním na cloud systém (Arlo).

Rekreácia

Nejbližší možnost koupání v bazénu u objektu, aqualand Moravia Pasohlávky 38 km (raftový tobogán, U-rampa, tobogány, skluzavky, bazény s geotermální a čistou jezerní vodou, sauny a procedury), vodní nádrž Nové Mlýny 30 km (koupání, rybaření, lodičky, šlapadla, kanoe, windsurfing, hřiště na volejbal, kurt, minigolf, restaurace), termální lázně s aquaparkem Laa an der Thaya 58 km (krytý bazén, solný bazén, dětský svět s animacemi, tobogán dlouhý 90 m). Cykloturistika po dobře značených trasách (např. Brno - Vídeň, vinařské stezky). Výlety do okolí: Lednicko - valtický areál, Apollonův chrám, Minaret, Janův hrad, Rendezvous, Belvedér, Hraniční zámek, Křivé jezero, Liščí vrch, Sirotčí Hrádek, Děvín, Dívčí Hrady, CHKO Pálava, zámek v Lednici. Zámek, obří sud a vinařská expozice v Mikulově.

Stravovanie

Restaurace 100 m, obchod 400 m.

Termíny

V hlavnej sezóne sú pobyty najmenej týždenné (so-so). Stanovenie hlavnej sezóny pre rok 2020/2021:

  • 19.12.2020 – 13.3.2021 (zima, mimo silvestrovský termín)
  • 1.4.2021 – 5.4.2021 (Veľká noc)
  • 19.6.2021 - 28.8.2021 (léto 2021)
  • (ostatné termíny sú mimosezónne)
  • U víkendových pobytov (pia-ne) sa platí za 3 dni (v tomto prípade cena/deň = cena/noc).
  • Objednávky sú vybavované podľa dátumu a času doručenia.
  • U objektov, ktoré majú uvedené letné a zimné cenu, bude cena na veľkonočné termín stanovená dohodou.
  • Zimné termíny (tabuľka obsadenosti) sú uvedené len pri objektoch, ktoré sú vhodné (prispôsobené) pre zimnú rekreáciu.
  • Prípadný kratší termín v hlavnej zimnej sezóne overíme na základe objednávky.
  • Pre akýkoľvek (termín) pobyt v mimosezóne požiadajte o vlastný termín.

Vyberte mesiac pre ubytovanie

  Okamžitá rezervácia! Termín vám potvrdíme na základe objednávky.
Pre tento objekt nemáme už žiadny voľný termín. Kliknite prosím na tlačidlo Požiadať o vlastný termín a dajte nám vedieť, kedy chcete prísť.
Odkaz bol skopírovaný do schránky