Zdieľať:

Poloha

Velká, mimořádně atraktivní vila s vlastním rybníkem s možností koupání, saunou, masážním bazénem a víceúčelovou budovou, na samotě uprostřed neporušené přírody, 3 km od Kozojed, 4 km od Vinařic a 15 km od Loun ve středních Čechách.

Cena

11890,- Kč objekt/noc. V mimosezóně při týdenním pobytu 9990,- Kč objekt/noc. V mimosezoně víkend (čt-ne nebo pá-ne) 30000,- Kč/pobyt. Vždy včetně spotřeby el.energie.

Zariadenie

Vybavená profi kuchyně (2x el. sporák s troubou, 2x lednička s mrazákem, 2x myčka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, výčepní zařízení), velká jídelna s Hi-Fi ozvučením, projekčním plátnem, krbem s krbovou vložkou, přímo propojena velkoplošným prosklením s terasou, herna (pánský salonek s LCD), 8 ložnic v patře (6/2, 2/4), 6x koupelna se sprchovým koutem a WC, 1x samostatné WC s pisoárem, 1x WC pro invalidy, topení tepelným čerpadlem, pračka, sušička. Volné prostranství, velké zastřešené osvětlené venkovní posezení s houpací sítí, přenosný gril, ohniště s posezením, zahradní nábytek. Parkování u objektu (10 aut), domácí zvíře ne! 2x WI-FI připojení k internetu. U objektu vlastní rybník (1 ha) s ostrůvkem, loďkou a venkovní sprchou - možnost koupání (oblázková pláž s dřevěnými lehátky). K dispozici wellness za poplatek na břehu rybníka (finská sauna pro 6 - 8 osob, masážní bazén pro 4 osoby) a samostatná víceúčelová budova 80 m2 (v provozu od března roku 2022) pro školení, koncerty, semináře nebo cvičení, můžete si zde zahrát i stolní tenis nebo fotbálek.

Rekreácia

Nejbližší možnost koupání v rybníce u objektu. Krásná turistika a cykloturistika v přímém okolí (hradiště Dřevíč, zřícenina hradu Pravda, Ročovský klášter) a dále po dobře značených trasách Křivoklátska a Českého krasu (Křivoklát, řeka Berounka, Karlštejn, Koněpruské jeskyně, Aksamitova brána, Zlatý kůň, Kobyla, Lány, Krakovec, Týřov, Velká Pleš). Krásné golfové hřiště v Bitozevsi (cca 20 min.) a v Podbořánkách (cca 40 min). Výlety do okolí: Kounovské řady, zámek Petrohrad, zřícenina hradu Žebrák, hrad Točník, zámek Zbiroh, rozhledna Třenická hora, Skryjská jezírka a vodopád. Turistika a cykloturistika v Českém Středohoří. Výlety do okolí: nejvyšší hora Č. Středohoří Milešovka, památník a muzeum ghetta v Terezíně, hrádek Helfenburk, Panská skála, zřícenina hradu Kalich.

Stravovanie

Restaurace 10 km, obchod 3 km.

Termíny

V hlavnej sezóne sú pobyty najmenej týždenné (so-so). Stanovenie hlavnej sezóny pre rok 2021/2022:

  • 18.12.2021 – 13.3.2022 (zima 2022, mimo silvestrovský termín)
  • 14.4.2022 – 18.4.2022 (Velikonoce)
  • (ostatné termíny sú mimosezónne)
  • U víkendových pobytov (pia-ne) sa platí za 3 dni (v tomto prípade cena/deň = cena/noc).
  • Objednávky sú vybavované podľa dátumu a času doručenia.
  • U objektov, ktoré majú uvedené letné a zimné cenu, bude cena na veľkonočné termín stanovená dohodou.
  • Zimné termíny (tabuľka obsadenosti) sú uvedené len pri objektoch, ktoré sú vhodné (prispôsobené) pre zimnú rekreáciu.
  • Prípadný kratší termín v hlavnej zimnej sezóne overíme na základe objednávky.
  • Pre akýkoľvek (termín) pobyt v mimosezóne požiadajte o vlastný termín.

Vyberte mesiac pre ubytovanie

  Okamžitá rezervácia! Termín vám potvrdíme na základe objednávky.
Pre tento objekt nemáme už žiadny voľný termín. Kliknite prosím na tlačidlo Požiadať o vlastný termín a dajte nám vedieť, kedy chcete prísť.
Odkaz bol skopírovaný do schránky