Sdílet:
číslo objektu:  D026

U Vlárského průsmyku

Pronájem
max  6 osob
Celoročně, chata 3+1 s max. 6 lůžky.
Cena od

2 190 Kč

objekt/noc

Poloha

Mimořádně atraktivní chata se zastřešenou terasou, na samotě v rekreační oblasti, 5 km od Vlárského průsmyku na česko-slovenském pomezí v CHKO Bílé Karpaty.

Cena

2290,- Kč objekt/noc. V zimě a v mimosezóně 2190,- Kč objekt/noc. V mimosezóně a v zimě u víkendového pobytu (čt - ne) 7290,- Kč/pobyt, nebo (pá - ne) 6290,- Kč/pobyt + vždy spotřeba el.energie.

Vybavení

Vybavená kuchyně (el. sporák s troubou, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar na kapsle), obývací pokoj s krbem s krbovou vložkou, LCD, malou vinotékou a se vstupem na terasu, ložnice (1/2), podkrovní ložnice se 4 lůžky, koupelna se sprchovým koutem a WC, topení kombinované (tuhá paliva, elektrické), klimatizace, 2 jídelní sedačky pro děti, dětská přenosná postýlka. Volné prostranství, druhá velká zastřešená osvětlená terasa s posezením, ohniště s posezením, přenosný gril, zahradní nábytek, venkovní solární sprcha, houpačka pro děti i dospělé, pískoviště, venkovní dětské hračky. Parkování u objektu, domácí zvíře ne!

Rekreace

Nejbližší koupaliště Brumov-Bylnice 3 km a Štítná nad Vláří 6 km, aquapark Uherský Brod 35 km (tobogány, skluzavky, sauna, restaurace, dětský koutek, dětské bazény), krytý bazén Brumov, sportovní areál v obci. Krásné turistické (Mikulčin vrch, Javorník, Velká Javořina) i cykloturistické túry (cyklostezka BEVLAVA) v oblasti CHKO Bílé Karpaty. Výlety do okolí: lázně Luhačovice, zámek v Bojkovicích, zámek ve Vizovicích, ZOO Lešná, celodenní výlety na Slovensko (Malé Karpaty, Čachtická jeskyně, návštěva hradů Beckov, Čachtice, Trenčín, Vršatské podhradí - Chmeľová 925 mnm), hrad Brumov, Čertovy skály, Pulčínské skály,

Stravování

Restaurace 3 km, obchod 2 km.

Důležité informace

U objektů jsou uvedeny ceny pobytů v hlavní sezóně včetně DPH.

V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so). Stanovení termínů hlavní sezóny pro rok 2023/2024:

  • 16.12.2023 – 17.3.2024 (zima 2024, mimo silvestrovský termín)
  • 28.3.2024 – 1.4.2024 (Velikonoce 2024)
  • 15.6.2024 – 1.9.2024 (léto 2024)
  • Vlastní termín: požádejte o jakýkoliv termín o který máte zájem (mimo hlavní letní sezonu) a dostupnost vám ověříme obratem. 

Vyberte měsíc pro ubytování

  Okamžitá rezervace! Termín vám potvrdíme na základě objednávky.
Pro tento objekt nemáme již žádný volný termín. Klikněte prosím na tlačítko Požádat o vlastní termín a dejte nám vědět, kdy chcete přijet.
Odkaz byl zkopírován do schránky