Sdílet:

Poloha

Mimořádně atraktivní chalupa (bývalá zemědělská usedlost) s venkovním vyhřívaným bazénem a uzavřeným dvorem, 5 km od Velkého Meziříčí a 25 km od westernového městečka Šiklův Mlýn na Českomoravské vysočině.

Cena

4790,- Kč objekt/noc. V mimosezóně 3990,- Kč objekt/noc + vždy spotřeba el.energie. Vždy možné jen týdenní pobyty. SUPER CENA.

Vybavení

Vybavená kuchyně (el. 2plotýnkový vařič, sporák na tuhá paliva, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, remoska) s posezením, společenská místnost s el. šipkami a el. finskou saunou, obývací pokoj s krbovými kamny, 3 ložnice (1/1 - s krbovými kamny, 2/5 - jedna s LCD), v patře u schodiště hala s posezení, 2x koupelna se sprchovým koutem a WC, topení na tuhá paliva, klimatizace. Uzavřený dvůr, venkovní tepelným čerpadlem vyhřívaný bazén 2,4 x 1,6 m, zastřešené osvětlené venkovní posezení s krbem, zahradní nábytek, zahradní houpačka, prostorná půda (dětská herna) ve stodole - strmé schodiště, herna (bývalá stáj) se stolním fotbálkem a lukostřelbou. Parkování na dvoře, domácí zvíře ano. WI-FI připojení k internetu. Možnost úschovy kol. Sklep na potraviny.

Rekreace

Nejbližší možnost koupání v bazénu u objektu, koupaliště Velké Meziříčí 6 km, vodní ráj Jihlava 35 km (sauna, pára, solárium, masáže, vířivka, divoká voda, vodopády, stěnové masážní trysky, perličková koupel, tobogán 92 m, chrliče, noční koupání). Fajtův kopec 8 km (půjčovna horských trojkolek a koloběžek, rozhledna) u Velkého Meziříčí. Výlety do okolí: krásná turistika a cykloturistika po dobře značených trasách (hrad Pernštejn, rybník Velké Dářko, westernové městečko Šiklův Mlýn, vodní nádrž Pilská, Zubštejn).

Stravování

Restaurace 5 km, obchod 100 m.

Důležité informace

V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so). Stanovení termínů hlavní sezóny pro rok 2022/2023:

  • 17.12.2022 – 18.3.2023 (zima 2023, mimo silvestrovský termín)
  • 6.4.2023 – 10.4.2023 (Velikonoce 2023)
  • 17.6.2023 – 3.9.2023 (léto 2023)
  • U VÍKENDOVÝCH POBYTŮ (PÁ - NE) SE PLATÍ ZA 3 DNY (V TOMTO PŘÍPADĚ CENA/DEN = CENA/NOC).
  • Vlastní termín: požádejte o jakýkoliv termín o který máte zájem (mimo hlavní letní sezonu) a dostupnost vám ověříme obratem. 

Vyberte měsíc pro ubytování

  Okamžitá rezervace! Termín vám potvrdíme na základě objednávky.
Pro tento objekt nemáme již žádný volný termín. Klikněte prosím na tlačítko Požádat o vlastní termín a dejte nám vědět, kdy chcete přijet.
Odkaz byl zkopírován do schránky