Sdílet:
číslo objektu:  R726

U řeky Sázavy

Pronájem
max  14 osob
Celoročně, rezidenční vila 9+1 s max. 14 lůžky.
Cena od

5 590 Kč

objekt/noc

Poloha

Luxusní a mimořádně atraktivní rezidenční vila s venkovním částečně zapuštěným vyhřívaným bazénem a vinným sklípkem, 500 m od řeky Sázavy, 10 km od hradu Český Šternberk a 30 km od Kutné Hory (UNESCO) ve středních Čechách.

Cena

Léto (1.5. - 30.9.) do 8 osob 6990,- Kč objekt/noc, každá další osoba 420,- Kč lůžko/noc. Zima (1.10. - 30.4.) do 8 osob 5590,- Kč objekt/noc, každá další osoba 420,- Kč lůžko/noc + vždy spotřeba el.energie. Děti do 1,99 let zdarma. Poplatek za závěrečný úklid 2400,- Kč. V červenci a v srpnu pobyty jen sobota - sobota.

Vybavení

Vybavená kuchyně (2x indukční varná deska, 2x el. trouba, 1x americká lednička s výrobníkem ledu, 1x lednička s mrazákem, 2x mikrovlnná trouba, 2x myčka, 2x rychlovarná konvice, 2x toustovač, 2x topinkovač), jídelna s krbovými kamny a masivními dřevěnými stoly a židlemi pro 14 osob, obývací pokoj s krbem s krbovou vložkou a velkoplošnou LCD TV s domácím kinem a DVD, 7 ložnic (7/2), koupelna se dvěma sprchovými kouty a 3 umyvadly, 2x samostatné WC, topení kombinované (tuhá paliva, elektrické), pračka, sušička, 5x dětská postýlka. Oplocený udržovaný pozemek, venkovní částečně zapuštěný vyhřívaný (tepelné čerpadlo) bazén průměr 3,7 m (v provozu od cca 1.5. - 30.9.), vinný sklípek (prodej vína za poplatek), zastřešená terasa s posezením, kamenný zahradní krb, ohniště s posezením, zahradní nábytek, dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou a věží, branky, kroket. Parkování u objektu, domácí zvíře za poplatek 500,- Kč/pes/noc. WI-FI připojení k internetu.

Rekreace

Nejbližší možnost koupání v bazénu u objektu, řeka Sázava 500 m, koupaliště Vyžlovka 20 km, aquapark Čestlice 32 km (palác pokladů, palác dobrodružství, palác relaxu, venkovní zóna). Kulturní památky Kutné Hory - Kostnice (Hřbitovní kostel Všech svatých s kostnicí), Katedrála Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele, Chrám sv. Barbory, Jezuitská kolej, české muzeum stříbra. Výlety do okolí: rozhledna na Kaňku (krásný panoramatický výhled do okolí, výletní restaurace), Sázava, hrad Český Šternberk, zámek Konopiště, zámek Kácov, zámek Jemniště, Ledeč nad Sázavou, kostel sv. Petra a Pavla v Čáslavi, CHKO Železné hory (hrad Lichnice, vodní nádrž Seč, Vildštejn, Chittussiho údolí), Hrádek u Nechanic, Kladruby nad Labem, Přírodní park Kersko, celodenní výlety do Prahy.

Stravování

Restaurace i obchod 1,5 km.

Termíny

V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so). Stanovení hlavní sezóny pro rok 2020/2021:

  • 19.12.2020 – 13.3.2021 (zima, mimo silvestrovský termín)
  • 1.4.2021 – 5.4.2021 (Velikonoce)
  • 19.6.2021 - 28.8.2021 (léto 2021)
  • (ostatní termíny jsou mimosezónní)
  • U víkendových pobytů (pá-ne) se platí za 3 dny (v tomto případě cena/den = cena/noc).
  • Objednávky jsou vyřizovány podle data a času doručení.
  • U objektů, které mají uvedeny letní a zimní cenu, bude cena na velikonoční termín stanovena dohodou.
  • Zimní termíny jsou uvedeny jen u objektů, které jsou vhodné (přizpůsobené) pro zimní rekreaci.
  • Případný kratší termín v hlavní zimní sezoně ověříme na základě objednávky. 
  • Vlastní termín: požádejte o jakýkoliv termín o který máte zájem (mimo hlavní letní sezonu) a dostupnost vám ověříme obratem. 

Vyberte měsíc pro ubytování

  Okamžitá rezervace! Termín vám potvrdíme na základě objednávky.
Pro tento objekt nemáme již žádný volný termín. Klikněte prosím na tlačítko Požádat o vlastní termín a dejte nám vědět, kdy chcete přijet.
Odkaz byl zkopírován do schránky