Sdílet:
číslo objektu:  R744

Mariánské Lázně

Pronájem
max  8 osob
Celoročně, rekreační vila 5+1 s max. 8 lůžky.
Cena od

2 890 Kč

objekt/noc

Poloha

Moderní a velmi atraktivní rekreační vila na klidném místě, 5 km od Mariánských Lázní na okraji CHKO Slavkovský les.

Cena

3190,- Kč objekt/noc. V mimosezóně 2890,- Kč objekt/noc + vždy spotřeba el. energie a vody.

Vybavení

Vybavená kuchyně (el. deska, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar) s posezením, vstupní veranda, obývací pokoj s LCD-SAT-DVD, 4 ložnice (4/2), 1x koupelna se sprchovým koutem, 2 umyvadly a WC, 1x koupelna s vanou, 2 umyvadly a WC, topení elektrické, 2x balkon s malým posezením. Oplocená zatravněná zahrada, zastřešené osvětlené venkovní posezení, zastřešená letní kuchyně s posezením, přenosný gril, zahradní nábytek, terasa se slunečníkem. Parkování u objektu, domácí zvíře ne. Možnost zapůjčení badmintonu, míče atd. zdarma. Možnost úschovy kol. Ubytovací část se nachází v prvním patře - přízemí je prázdné. Možnost úschovy kol po dohodě.

Rekreace

Nejbližší krytý bazén Mariánské Lázně. Lázeňský trojúhelník Mariánské Lázně, Františkovy Lázně a Karlovy Vary. Mariánské Lázně: plně vybavené město s 18 tisíci obyvateli, množství restaurací, kaváren, lázeňských domů, wellnes a balneologie, kultura, divadlo, výstavy, koncerty. Lázeňská kolonáda, lázeňské prameny, vyšší gatronomie. Příhraniční nákupy v Německu. Nejbližší ski areál Mariánské Lázně 5 km (slalomový svah, cvičná louka, běžecká stopa, ski servis, občerstvení). Turistika a cykloturistika přímo ve středu panenské přírody CHKO Slavkovský les, cyklostezka u objektu. Turistické stezky v lázeňských parcích, památníky mnoha slavných osobností. Hrady a zámky: Bečov, Loket, Seeberg, Cheb, Kynžvart, Bor, Horšovský Týn. Lázeňský okruh: Mariánské Lázně, Lázně Kynžvart, Konstantinovy a Františkovy Lázně, Karlovy Vary. Přírodní rezervace SOOS, Kladská, panenská příroda v nadm. výšce 700 m.n.m. Plzeň se ZOO a Dinoparkem. Stříbro - historické náměstí s nádhernou secesní radnicí, muzeum s hornictvím a mineralogie. Celodenní výlety do Německa, rybniční pánev Tirschenreuh 15 km, návštěva CHKO Český les. Domažlice - centum Chodska s historickým náměstím, věží a Chodským hradem, folklor, Chodské slavnosti evropského významu. Šumava - Černé (největší ledovcové jezero na Šumavě) a Čertovo jezero, jezero Laka a Prášily, vodní nádrž Nýrsko, Antýgl a Vydra, Povydří, Tříjezerní slať, Jezerní slať, Horská Kvilda, Boubínský prales, hrady Kašperk, Velhartice, Rabí, návštěva Bavorského národního parku.

Stravování

Restaurace 4 km, obchod v obci.

Důležité informace

V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so). Stanovení termínů hlavní sezóny pro rok 2022/2023:

  • 17.12.2022 – 18.3.2023 (zima 2023, mimo silvestrovský termín)
  • 6.4.2023 – 10.4.2023 (Velikonoce 2023)
  • 17.6.2023 – 3.9.2023 (léto 2023)
  • U VÍKENDOVÝCH POBYTŮ (PÁ - NE) SE PLATÍ ZA 3 DNY (V TOMTO PŘÍPADĚ CENA/DEN = CENA/NOC).
  • Vlastní termín: požádejte o jakýkoliv termín o který máte zájem (mimo hlavní letní sezonu) a dostupnost vám ověříme obratem. 

Vyberte měsíc pro ubytování

  Okamžitá rezervace! Termín vám potvrdíme na základě objednávky.
Pro tento objekt nemáme již žádný volný termín. Klikněte prosím na tlačítko Požádat o vlastní termín a dejte nám vědět, kdy chcete přijet.
Odkaz byl zkopírován do schránky