Nejoblíbenější vybavení

Chaty s bazénem
Sauna
WI-FI (Internet)
Klimatizace
Dětská postýlka
Uzavřený dvůr
Zastřešené posezení
Vyžití pro děti

Kde se ubytování nachází

Luxusní, mimořádně atraktivní chalupa s bazénem, saunou, vinným sklípkem, uzavřeným dvorem, velkou zahradou a vinohradem, 8 km od Velkých Pavlovic na jižní Moravě.


Cena

6690,- Kč objekt/noc. V zimě a v mimosezóně při týdenním pobytu 4590,- Kč objekt/noc. Víkend kdykoliv mimo letní prázdniny (pá - ne) 21790,- Kč/pobyt, nebo (čt - ne) 29090,- Kč/pobyt. Elektrická energie je v ceně.

Ostatní ceny

Velikonoce: 21690,- Kč/pobyt.

Vánoce: 8790,- Kč objekt/noc. Minimální platba za 2 noci.

Silvestr: 32690,- Kč/silvestrovský pobytový balíček (cena za 2 noci), každá další noc 5490,- Kč.


Vybavení

Vybavená kuchyně (sklokeramická deska, el. trouba, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka, rychlovarná konvice), vybavený kuchyňský kout (sklokeramická deska, lednička, rychlovarná konvice) v obývacím pokoji s LCD a klimatizací, jídelna s LCD - HBO TV a se vstupem na terasu s plynovým grilem WEBER, 4 ložnice (1/2, 3/3) - každá s vlastním sociálním zařízením (3x koupelna se sprchovým koutem a WC, 1x koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC), 1x samostatné WC, topení centrální, 2x dětská postýlka, pračka a sušička (po dohodě), infra sauna pro 4 osoby. Vinný sklípek. Uzavřený dvůr, velká zahrada s ovocnými stromy, terasou s posezením a vinohradem, ve stodole 2x zastřešené osvětlené venkovní posezení, venkovní bazén průměr 3,6 m, gril WEBER na dřevěné uhlí, plynový gril, zahradní nábytek, dětský koutek (dětské hřiště, prolézačky, trampolína). Parkování u objektu (2 auta) nebo na uzavřeném dvoře (1 auto), domácí zvíře ano. WI-FI připojení k internetu. Možnost úschovy kol (stojan na kola, možnost opravy - vybavený ponk s nářadím). Hlídáno kamerovým systémem s detekcí pohybu a zvuku s nahráváním na cloud systém (Arlo).


Rekreace

Nejbližší možnost koupání v bazénu u objektu, aqualand Moravia Pasohlávky 38 km (raftový tobogán, U-rampa, tobogány, skluzavky, bazény s geotermální a čistou jezerní vodou, sauny a procedury), vodní nádrž Nové Mlýny 30 km (koupání, rybaření, lodičky, šlapadla, kanoe, windsurfing, hřiště na volejbal, kurt, minigolf, restaurace), termální lázně s aquaparkem Laa an der Thaya 58 km (krytý bazén, solný bazén, dětský svět s animacemi, tobogán dlouhý 90 m). Cykloturistika po dobře značených trasách (např. Brno - Vídeň, vinařské stezky). Výlety do okolí: Lednicko - valtický areál, Apollonův chrám, Minaret, Janův hrad, Rendezvous, Belvedér, Hraniční zámek, Křivé jezero, Liščí vrch, Sirotčí Hrádek, Děvín, Dívčí Hrady, CHKO Pálava, zámek v Lednici. Zámek, obří sud a vinařská expozice v Mikulově.


Stravování

Restaurace 100 m, obchod 400 m.

Důležité informace

V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so). Hlavní sezóny 2025/2026:

  • 14.12.2024 – 16.3.2025 (zima 2025)
  • 17.4.2025 – 21.4.2025 (Velikonoce 2025)
  • 14.6.2025 – 31.8.2025 (léto 2025)
  • 27.12.2025 - 03.01.2026 (Silvestr)
  Okamžitá rezervace! Termín vám potvrdíme na základě objednávky.

Vyberte termín

Odkaz byl zkopírován do schránky