Sdílet:

Poloha

Luxusní mimořádně atraktivní chalupa s masážním bazénem SPA, saunou a kulečníkem, pod vrchem Devět skal, 5 km od Svratky, 14 km od rekreačního rybníku Velké Dářko a 20 km od Nového Města na Moravě v CHKO Žďárské vrchy.

Cena

4990,- Kč objekt/noc. V mimosezóně při týdenním pobytu 4490,- Kč objekt/noc. V mimosezoně víkend (čt - ne, nebo pá - ne) 21090,- Kč/pobyt + vždy spotřeba el.energie, plynu, vody a dřeva (paušálně). SUPER ZAVÁDĚCÍ CENA.

Vybavení

Vybavená kuchyňská linka (sklokeramická deska, el. trouba, americká lednička s výrobníkem ledu a ledovou vodou, mikrovlnná trouba, myčka, rychlovarná konvice, automatický kávovar, toustovač, topinkovač) s posezením v obývacím pokoji s velkým jídelním stolem (2 m), LCD O2 TV Gold, Netflix, playstation 4 s mnoha hrami, kvízomat, krb s krbovou vložkou, kulečníkem, el. šipkami a 2 lůžky (rozkládací pohovka), 3 ložnice (2/2, 1/4) - každá s LCD O2 TV Gold, koupelna s vanou, sprchovým koutem, 2 umyvadly a WC, topení kombinované, pračka, sušička. Wellness místnost (masážní bazén SPA pro 3 osoby, infrasauna pro 4 osoby s USB vstupem pro vlastní hudbu, hydromasážní sprcha, malá lednice na nápoje, LCD O2 TV Gold, samostatné WC). Částečně oplocený pozemek, 2x zastřešené osvětlené venkovní posezení, ohniště s posezením, zahradní nábytek, zahradní gril na dřevěné uhlí, dřevěný interaktivní dětský hrad s houpačkou, trampolína, skluzavka, horolezecká stěna, pískoviště, lehátka. Parkování u objektu, malé a střední domácí zvíře po dohodě! WI-FI připojení k internetu. Možnost úschovy kol a lyží.

Rekreace

Rekreační rybník Velké Dářko 14 km (písečná pláž, veškere vodní sporty, lodičky, windsurfing, potápění). Nejbližší lyžařský vlek Harusův kopec v Novém Městě na Moravě 20 km. Okolí vhodné k relaxaci, odpočinku. Dobře značené cykloturistické (vynikající terény) a turistické trasy. Výlety do okolí: westernové městečko s letními programy pro celou rodinu ve Zvoli, Lovecký zámeček Karlštejn, Vesnická památková rezervace Křižánky, Zaniklá lesní úzkokolejka Borky-Cikháj, hrad Pernštejn, hrad Svojanov, Zubštejn, Aueršperk, Svratka, Devět skal, Bílá skála, Přírodní památka Černá skála, rozhledna Pohledecká skála.

Stravování

Důležité informace

U objektů jsou uvedeny ceny pobytů v hlavní sezóně včetně DPH.

V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so). Stanovení termínů hlavní sezóny pro rok 2023/2024:

  • 17.6.2023 – 3.9.2023 (léto 2023)
  • 16.12.2023 – 17.3.2024 (zima 2024, mimo silvestrovský termín)
  • 28.3.2024 – 1.4.2024 (Velikonoce 2024)
  • 15.6.2024 – 1.9.2024 (léto 2024)
  • Vlastní termín: požádejte o jakýkoliv termín o který máte zájem (mimo hlavní letní sezonu) a dostupnost vám ověříme obratem. 

Vyberte měsíc pro ubytování

  Okamžitá rezervace! Termín vám potvrdíme na základě objednávky.
Pro tento objekt nemáme již žádný volný termín. Klikněte prosím na tlačítko Požádat o vlastní termín a dejte nám vědět, kdy chcete přijet.
Odkaz byl zkopírován do schránky