Tento objekt byl naposledy rezervován před 6 hodinami
Sdílet:

Poloha

Atraktivní chalupa (zemědělská usedlost) se zapuštěným zastřešeným bazénem, s výhledem do okolí na polosamotě u lesa, 2 km od obcí Cihelna a Svojšice a 9 km od Sušice na úpatí Národního parku Šumava.

Cena

8650,- Kč objekt/noc. V mimosezoně při týdenním pobytu 6990,- Kč objekt/noc. V mimosezoně víkend (čt - ne nebo pá - ne) 26650,- Kč/pobyt + vždy spotřeba el.energie.

Vybavení

1x vybavená kuchyně (el. sporák s troubou, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar na kapsle) s posezením, 1x vybavená kuchyně (el. sporák s troubou, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) s posezením, 1x vybavený kuchyňský kout (el. 2plotýnkový vařič, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), 1x vybavený kuchyňský kout (el. 2 plotýnkový vařič, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka, rychlovarná konvice), velká společenská místnost s krbem s krbovou vložkou, 7 ložnic (2/2, 3/3, 1/4, 1/5), 4x LCD, 3x koupelna se sprchovým koutem a WC, 1x koupelna se sprchovým koutem, 4x samostatné WC, ústřední topení na tuhá paliva. Oplocený pozemek, venkovní zapuštěný zastřešený bazén 7x4 m, 1x zastřešené osvětlené venkovní posezení s krbem a udírnou, 2x zastřešené osvětlené venkovní posezení, ohniště s posezením, přenosný gril, další samostatná udírna, zahradní nábytek, zahradní posezení, dětský koutek (pískoviště, trampolína, stolní tenis, houpačky, travnaté hřiště na míčové hry). Parkování u objektu, domácí zvíře za poplatek. Možnost připojení k internetu.

Rekreace

Nejbližší koupání v bazénu u objektu, koupaliště v Petrovicích 3 km, aquapark Sušice 7 km, půjčovna lodí 5 km, tenis. kurty 2 km, půjčovna kol 5 km, rybník 7 km, aquapark v Horažďovicích 18 km. Nejbližší lyžařský vlek 8 km, lyžařské středisko se všemi lyžařskými službami (lanovka, lyžařská škola, půjčovna lyží) na Železné Rudě 20 km. V okolí se nachází vyhledávané cyklostezky Šumavy a Železnorudska, turistika v Národním parku Šumava (Černé a Čertovo jezero, Antýgl, Jezerní slať, Pramen Vltavy a další).

Stravování

Restaurace i obchod 3 km.

Důležité informace

V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so). Stanovení termínů hlavní sezóny pro rok 2022/2023:

  • 17.12.2022 – 18.3.2023 (zima 2023, mimo silvestrovský termín)
  • 6.4.2023 – 10.4.2023 (Velikonoce 2023)
  • 17.6.2023 – 3.9.2023 (léto 2023)
  • U VÍKENDOVÝCH POBYTŮ (PÁ - NE) SE PLATÍ ZA 3 DNY (V TOMTO PŘÍPADĚ CENA/DEN = CENA/NOC).
  • Vlastní termín: požádejte o jakýkoliv termín o který máte zájem (mimo hlavní letní sezonu) a dostupnost vám ověříme obratem. 

Vyberte měsíc pro ubytování

  Okamžitá rezervace! Termín vám potvrdíme na základě objednávky.
Pro tento objekt nemáme již žádný volný termín. Klikněte prosím na tlačítko Požádat o vlastní termín a dejte nám vědět, kdy chcete přijet.
Odkaz byl zkopírován do schránky